امتیاز خریدارن به فایل :
0

سه مقاله لاتین جدیدisi ترجمه شده با لاتین آن درموضوع افزایش طول عمر شبکه های حسگر بی سیم

ارسال شده در تاریخ : 1395/10/21

نرم افزار و سخت افزار و آی تی
تاریخ ارسال : 1395/10/21
حجم فایل : 1,686,335
فرمت فایل : zip
رمز عبور : ندارد
بازدید : 41 مرتبه


قیمت فایل : 40,000 تومان | پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

  گزارش تخلف  | فروشنده ی فایل : امجدمحمدخانی

توضیحات معرفی فایل

با یک مقاله جمع بندی شده از سه مقاله 

این مقالات ترجمه شده می باشد وکل ترجمات آن 120هزارتومن شده وما برای استفاده شما از این مقاله برای پروژه یا مقاله درسی شما با قیمت مناسب دراین می گذاریم که شماهم بتوانید با صرف هزینه کم مقالات را دانلود کنید این سه مقاله از مقالات بین المللی یا همانisi2014 می باشد.موفق باشید

 aleb_a.jpg

در سه فایل ورد یا همان آفیس (ترجیحا برای مشکل پیدا  نکردن فایل ها از آفیس 2010 استفاده کنید .برای پیشگیری از مشکل خوب است)

ومقالات لاتین از سایت های خارجی خرید مقالات isiخریداری شده با قیمت بالا

موضوعات:

1.خوشه بندی توزیعی انرژی برای بهبود طول عمر شبکه ی سنسور بیسیم .

2.افزایش طول عمر شبکه سنسور بیسیم با استفاده از روشی جدید بر اساس شبکه عصبی.

3.افزایش طول عمر شبکه های حسگر بیسیم با پیگری از جداسازی سینک وبا استفاده از تشکیل سوپر خوشه.

برای دیدن بقیه خلاصه این مقاله ودانلود به ادامه مطلب برویدیا توضیحات کامل


چکیده :

شبکه سنسور بیسیم ( WSN ) شبکه از گره های بیسیم کم وزن می باشد که توزیع شده و در تعداد زیاد گسترش یافته اند . شبکه های سنسور بیسیم روشی اقتصادی برای گسترش در دستگاههای کنترل و مانیتورهای توزیع شده ارائه می دهد و از سیستم با بسیم گران قیمت جلوگیری می کند . زمانیکه ارتباط در شبکه های سنسور بیسیم رخ می دهد ، انرژی مصرف می شود . در اینجا مسأله ی اصلی جلوگیری از هدر رفت باطری می باشد.خوشه بندی روشی کارآمد برای افزایش طول عمر شبکه سنسور بی سیم می باشد . برای افزایش طول عمر شبکه سنسور ، این تحقیق پیشنهاد می کند که چندین رأس خوشه درون خوشه ی گره های سنسور داشته باشیم . در یک زمان مشخص یک رأس خوشه ( CH ) از خوشه به عنوان رهبر خوشه عمل می کند و رهبری در میان رئوس خوشه ها بر اساس سطوح انرژی می چرخد .یکی از خروجی های اساسی درwsnبه حداکثررساندن طول عمرشبکه ای از طریق کم کردن مشکلHotspot می باشدیعنی مشکل جداسازی قطب سینک به خاطر کاهش انرژی قطبهای نزدیک به سینک. ازمکانیسم خوشه بندی می توان برای کاهش تقلیل انرژی گره ی نزدیک به گره سنیک استفاده کرد.خوشه براساس ویژگی فاصله تشکیل می شود.این مکانیسم قابلیت قیاس ارائه می هدوازتکراراطلاعات از طریق عمل جمع آوری داده جلوگیری می کند.
 
شبکه های حسگر بیسیم از ده تا هزاران گره یی ریز تشکیل شده,باتشخیص,شمارش وانتقال داده دررسانه ی بیسیم.عموماwsnبرای نظارت فعالیت ها ومسائل گزارشی,ازجمله آتش سوزی,گرما دهی  بیش از اندازه وغیره دریک محیط یامنطقه ی خاص به کارمی رود.داده ی انتقالی گره ها به گره ی سینک باز می گردد.انتقال داده به طور طبیعی از گره به گره به سمتBs(ایستگاه پایه)درحالت چندین پرش می باشد.همچنین مشکلHotspotزمانیکه نزدیک ترین گره هابه مصرف کننده(سینک)نیاز به رله کردن بسیاری از بسته ها دارندوجود دارد.


برچسب ها

حسگر بی سیم شبکه های حسگر مقالات isi حسگر بی سیم پروتکل خوشه بندی

موارد مرتبط


?

درباره فروشگاه


در اینجا اطلاعاتی در مورد فروشگاه قرار میگیرد ، جهت ویرایش به پنل کاربری مراجعه کنید


پیغام مدیریت


در صورت وجود مشکل در فایل خریداری شده ، فروشگاه ما با پشتیبانی بموقع رضایت شما را جلب خواهد کرد .کليه ي محتواي اين سايت توسط کاربران درج شده است و تيم مديريت هيچ مسئوليتي نسبت به آن ها ندارد.

W3C Standard Website Valid HTML5 / CSS3 - v2.1
Copyright © All Right Reserved For mesell.ir